Модулі пам'яті для комп'ютера

  Модулі пам'яті для комп'ютера по вигідним цінам представлені в нашому інтернет-магазині. Ви можете придбати потрібну модель за вигідними цінами у Києві, Вінниці, Львові, Полтаві, а також у Луцьку, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Севастополі, Луганську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

  Як купити

  В даному розділі інтернет магазину A-Z Techno представлені модулі пам'яті для комп'ютерів. Наш магазин працює з багатьма виробниками та дистриб'юторами, які представлені у цьому сегменті ринку, тому на нашому сайті Ви можете придбати оперативну пам'ять для комп'ютерів таких виробників, як Apacer, G.Skill, GOODRAM, Hewlett-Packard, Hynix, Kingston, Samsung, Team, Transcend та інших.
  Розпочинати вибір оперативної пам'яті необхідно з визначення типу пам'яті, яка підтримується Вашим комп'ютером. В наявності на сайті представлена DDR пам'ять першого покоління - вже давно не використовується під-час виготовлення та збірки стаціонарних ПК, але в багатьох ще збереглись "старі" комп'ютери і вони також потребують заміни чи встановлення додаткової пам'яті. DDR2 - друге покоління RAM пам'яті, яка "масово" використовувалась у 2003-2010 роках, але була "витіснена" третім поколінням. DDR3 - ПК з пам'ятю цього покоління одні з найпоширеніших зараз в Україні і відповідно одні з найпопулярніших на ринку, якщо мова йде про "апгрейд" домашніх комп'ютерів. Найновіший типом пам'яті, який можна придбати на ринку і в інтернет магазині aztechno.com.ua - це DDR4 пам'ять, такими "планками" оснащуються усі сучасні ПК, тому при збільшені RAM нових комп'ютерів, радимо Вам звернути увагу на саме цей тип модулів пам'яті для комп'ютерів.
  Другий важливий критерій, яким користуються при виборі "оперативки" - об'єм, на сайті представлена пам'ять об'ємом від 1 до 64 Gb. Важливим фактором при визначені необхідного об'єму пам'яті є кількість модулів, яку Ви хочете встановлювати, наприклад 8Gb може бути представлено одним модулем, або двома по 4Gb, які продаються комплектом. Саме у такому випадку Ви можете скористатись фільтром для товарів "Кількість модулів у комплекті".
  Детальніший підбір оперативної пам'яті в інтернет магазині A-Z Techno Ви можете зробити з такими параметрами, як - частота пам'яті, таймінги, напруга та наявність системи охолодження.
  Вибравши модулі пам'яті для комп'ютера на сайті aztechno.com.ua Ви зможете замовити їх з безкоштовною доставкою до нашого представництва у Львові, або скористатись доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків та інші міста України
  Увійти
  Згорнути панель