ЗНИЖКИ НА СМАРТФОНИ SAMSUNG GALAXY A8 ТА GALAXY A8+

ЗНИЖКИ НА СМАРТФОНИ SAMSUNG GALAXY A8 ТА GALAXY A8+ (акція недійсна)

Galaxy A8 пропонується у декількох стильних кольорах на вибір для поціновувачів як сучасного, так і класичного стилю. Завдяки плавним лініям корпусу його зручно і приємно тримати в руці так, що не захочеться розлучатися з ним ні на хвилину.

Смартфон оснащений великим яскравим дисплеєм з безмежним екраном, який пропонує ще більш розширений огляд. Завдяки співвідношенню сторін безмежного екрану 18.5:9 ви зможете насолодитися ефектом повного занурення. Найбільший на сьогодні дисплей для смартфонів Galaxy A пропонує широкий огляд по горизонталі для перегляду широкоформатних відео. Infinity Display також довший за екран в попередній моделі, тому ви зможете читати і переглядати веб-сторінки з меншим використанням прокрутки.

Робити приголомшливі фотографії на Galaxy A8 так само просто, як натиснути на кнопку затвора. Подвійна фронтальна камера дозволяє робити відмінні групові селфі по-новому, фокусуючись на вас і ваших друзях. А основна 16 МП камера забезпечить яскраві і чіткі знімки навколишнього оточення.

Galaxy A8 можна використовувати в будь-яких умовах, де б ви не опинилися. Йому присвоєно ступінь захисту від води і пилу IP68, що означає, що ні бризки, ні вода не стануть перешкодою для використання вашого смартфону.

Купуйте Samsung A8/A8+ зі знижкою до 3000 грн!


Більше акцій

Увійти
Згорнути панель