ДО НОУТБУКІВ VINGA СУМКА ТА МИШКА У ПОДАРУНОК!

ДО НОУТБУКІВ VINGA СУМКА ТА МИШКА У ПОДАРУНОК! (акція недійсна)

Ноутбук Vinga Iron S140 - надійний комп'ютерний пристрій в металевому корпусі. Потрібен потужний лептоп для роботи? Тоді ця модель вам ідеально підійде! 

Vinga Twizzle J116 - зручна в роботі модель, головною перевагою якої є портативність. Він володіє компактними габаритами і важить всього 1.2 кг. Але цим його переваги аж ніяк не вичерпуються. Корпус, виконаний з міцного, стійкого до ударів алюмінію. При необхідності кришку можна повернути на 360°.
Ноутбук Vinga Twizzle Pen J133- компактна модель-трансформер, виготовлена з міцного алюмінію. Сенсорний дисплей обладнаний якісною матрицею IPS з роздільною здатністю Full HD.

Обирай ноутбуки Vinga на операційній системі Windows 10 Pro та отримуй сумку Vinga 13" NB135GR та бездротову мишку Vinga MSW-882 black в подарунок!

Windows 10 Pro включає найбільш сучасні функції продуктивності і безпеки, забезпечуючи високий рівень захисту від сучасних загроз.

* Під подарунком мається на увазі можливість придбання його за 1 грн. Подарунок додається співробітниками call центру. Кількість акційного товару обмежена наявністю на складі. Акція діє до закінчення подарунків.

Більше акцій

Увійти
Згорнути панель