Доставка

 1
Доставка по Львову.

Новая Почта — Доставка будущего


Доставку по Львову ми здійснюємо за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта. Вартість доставки в межах Львова становить суму від 40 грн, у залежності від габаритів та ваги товарів. Також Ви можете замовити товар з доставкою на склад Нової Пошти і отримати його в будь-який зручний для Вас час, вартість такої доставки становить суму від 35 грн.
Товари загальною вагою від 30 кг доставляються до головного входу в приміщення.а) при наявності ліфта в приміщенні: від 30 грн. У разі великогабаритних товарів (наприклад, холодильник) - від 30 грн. Всі деталі узгоджуються з менеджерами з продажу.При відсутності Ліфта в приміщенні* плазмові і ЖК-панелі з діагоналлю від 32", ЕПТ-телевізори (кінескопні) діагоналлю від 21", Вбудована техніка,Пральні машини,Витяжки і подібна техніка від 30 гр за 1 поверх
* велика побутова техніка (наприклад холодильники) з висотою до 100 см - 30 грн. за один поверх*;
* холодильники вище 100 см - 35 грн. за один поверх*.
* холодильники типу side-by-side - 40 грн. за один поверх*.
* велика побутова техніка розміри якої перевищують 80 см(висота або ширина) то підйом рахується за поверх не враховуючи наявність ліфту.***
Також діє послуга термінової доставки;Ви можите отримати товар протягом 2-х-3-х годин з моменту заказаТакая доставка узгоджуватися з менеджером.
Доставки в передмістя узгоджуються в індивідуальному порядку.

Для доставки замовлень кур`єрською службою діють наступні правила:
1) Оплата замовлення, а також передача товару здійснюється тільки на території будівлі.
2) У разі доставки замовлень в такі громадські місця, як магазини, ресторани, передача товару та грошові розрахунки здійснюються тільки в їх офісної частини. У разі доставки в житлові будинки, передача і розрахунок можливі тільки в квартирі.
3) В обов`язки кур`єра не входить консультація стосовно технічних або комерційних питань, а також виконання будь-яких доручень.
4) Перевірка товару, а також розрахунок повинні бути здійснені протягом наступних 20 хвилин після прибуття кур`єра.
2
Доставка в інші міста України.

Новая Почта — Доставка будущего


Доставку по Україні ми здійснюємо за допомогою кур`єрських служб Нова Пошта, Автолюкс , Міст Експрес.

Повна вартість доставки автоматично розраховується під час оформлення замовлення з допомогою форми заказника сайту. Сума доставки включає в себе: пересилку грошей, страховку товару на його повну вартість, а також вартість самої перевезення товару. При 100% передоплаті, при отриманні замовлення Ви можете самостійно оплатити вартість доставки згідно з тарифами транспортної компанії.. Адресна доставка з оплатою при отриманні можлива тільки для замовлень, сума яких не перевищує 20000 грн (без урахування передоплати).Доставка КБТ (великої побутової техніки), а також товарів вартістю понад 10000 грн/за одиницю, здійснюється тільки після 10% передоплати за товар будь-яким з можливих і зручних для вас способів. Доставка в будь-яке місто України становить суму від 40 грн.
Для категорій КБТ; ТРЕНАЖЕРИ; ТУМБИ; ТЕНІСНІІ СТОЛИ; ВЕЛОСИПЕДИ; КОЛЯСКИ; КОТЛИ; АВТОГУМА, МЕБЛІ; ДІМ, САД, РЕМОНТ - вартість доставки буде інша і розрахувати її Ви зможете автоматично при оформленні замовлення.

Способи оплати.

КБТ (до 75 кг ваги) ми можемо організувати Вам послугу підйому товару на поверх. Вартість підйому на поверх автоматично розраховується при оформленні замовлення за допомогою заказника сайту.

Щоб отримати товар Вам необхідно:
1) Мати при собі оригінал паспорта або водійського посвідчення, а також номер декларації. Він приходить у вигляді SMS-повідомлення на номер мобільного телефону, який вказаний у замовленні, як Ваш контактний номер телефону.
2) Якщо доставка товару вже оформлена, як післяплата, крім зазначених вище документів, Вам необхідно мати при собі суму грошей, що дорівнює сумі замовлення. Ця сума заздалегідь обговорюється з менеджером або фіксується у замовленні.
3) При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки і фірмового скотчу «A-Z Techno.немає». Обов`язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару. Якщо зовнішній вигляд товару, що Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити з співробітником кур`єрської служби акт невідповідності.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічного пошкодження і некомплектності товару не приймаються !!!
4) У випадку, якщо Ви не можете отримати товар особисто і вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій і Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Ви повинні зв`язатися з нами і повідомити дані нового одержувача. Також обов`язково зв`яжіться з нами, якщо необхідно переадресувати замовлення на інше відділення перевізника у Вашому місті.
Обов`язково зверніть увагу на те, що за несвоєчасне отримання замовлення перевізники нараховують пеню.Тому переконливе прохання забирати замовлення вчасно! Як правило, замовлення приходить у Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися про стан доставки Вашого замовлення за номером товарної транспортної накладної, Ви завжди можете зателефонувати в офіс перевізника або перевірити статус на сайті Автолюкс, Нова Пошта.
Новая Почта — Доставка будущего
3
Доставка у Львів.
При видачі замовлення в регіональному представництві Львова, до ціни товару додається вартість доставки до представництва. Вартість доставки автоматично розраховується при оформленні замовлення за допомогою заказника сайту.
 

Увага: Оскільки асортимент продукції досить великий, у нас немає можливості зберігати весь товар в офісі. Переконливе прохання, відповідально та уважно ставитися до ваших замовлень!
 
Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Скористайтеся списком найбільш поширених питань FAQ.
Увійти
Згорнути панель